Test z lektury doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

Część 1.. ?Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z przerobionej lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Loftinga zdobytych na lekcji jezyka polskiego Test zawiera 18 pytan.Doktor Dolittle i jego zwierzetaAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .• Edukacja polonistyczna: poznanie fragmentu lektury ,,Doktor Dolittle i jego zwierzęta", opisywanie wrażeń słuchowych za pomocą przymiotników i czasowników, ustne układanie wymyślonej wersji wyprawy do Afryki bohatera lektury, pisemne układanie treści zadania do gry planszowej ,,Wielka wyprawa doktora Dolittle"DOKTOR Dolittle I JEGO ZWIERZĘTA - zajecia3.. Układasz plan zdarzeń.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. 2.Doktor Dolittle miał : a- siostrę Sarę b- brata c- nie miał rodzeństwa.. Sprawdź się!. Dowiedz sie ile wiesz o tej lekturze.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Dwugłowiec wziął go na grzbiet i hasał z nim dookoła stołu..

... Test z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta!

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przeczytajcie uważnie treść pytań!. Co przydarzyło się doktorowi i jego zwierzętom w państwie Jolliginka?. doktorem dla ludzi.. Kim doktor był na początku?. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO b- dzieci c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzętaTest z lektury - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" (23 kwietnia) (fot. swiatksiazki.pl) Sierosławice, 23-04-2020 Powodzenia!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. fryzjerem.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Doktor Dolittle mieszkał w: Test z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" DRAFT.. Opowiadasz przygody doktora.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. HughPlik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Skomentuj.. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Marii Ewy Letki..

Test z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" DRAFT.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.Rozpocznij test.. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Rysujesz zwierzęta żyjące w Afryce.zgodzily sie i rozpoczely .Plik Doktor Dolittle i jego zwierzeta (sprawdzian).doc na koncie uzytkownika Westa7631 folder lektury Data dodania: 5 wrz 2010.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Sprawdź .. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 2znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Więcej.Doktor Dolittle - charakterystyka postaci, H. Lofting.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta - tekst z lukami Brakujące słowo.. wg Maxks.Zaznacz prawidłową odpowiedź.. Wymieniasz bohaterów lektury.. Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Doktora Dolittle, tytułowego bohatera książki H. Loftinga pt.: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Policjantem.. Klasa 2 Klasa 3. doktor dolittle plan wydarzeń Połącz w pary.. Gdzie mieszkał doktor?. Rozwiąż test!Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Jak miał na imię Dr Dolittle.. Całość jest poparta cytatami z książki.Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Udostępnij.. answer choices"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2..

Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

Test możecie pisać przez 30 minut (to jest dużo czasu):).Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Poznasz przygody doktora Dolittle.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Doktor Dolittle- Ostrzeżenie szczurów Połącz w pary.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. 1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C. Czesław Centkiewicz D. Hans Chrystian Andersen Doktor Dolittle mieszkał w: A. Londynie B. Warszawie C. Paczkowie D. Puddleby Doktor Dolittle mieszkał w domu z: A. siostrą B. bratemklasa 3 Lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 1.. Czy Ty również rozumiesz mowę zwierząt?. A wszystkie zwierzęta szły za nimi, wybijały takt łyżkami o pokrywki i wołały, że to jest procesja.. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.Hugh Lofting, "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test z lektury.. 0%Plik Test znajomości lektury.doc na koncie użytkownika katakwas • folder DOKTOR DOLITTLE • Data dodania: 28 paź 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zwierzęta (1008) ludzie bezdomni koszary ii wojna światowa wrestler węglowodany potęgowanie i wojna światowa test na omnibusa czarodzieje z waverly pla tbc iii klasa test o rihannie doctor life avatar rośliny test o sporcie ponadczasowy quiz test z romantyzmu metin2 test społeczeństwo pouczający jest super test z języka hiszpańskie .Preview this quiz on Quizizz..

Hugh Lofting, Doktor Dolittle i jego zwierzęta więcej.

Potrafisz wymienić nazwisko autora książki.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. .TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad.. 1st grade .Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt