Napisz co lubisz robić w wolnym czasie po niemiecku

Pobierz

Z ostatnich badań statystycznych wynika, że Polak w czasie wolnym najchętniej …śpi.. Taniec (w niektórych miastach są darmowe kursy tanca) 7.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W czasie wolnym serfuję w .potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasieProszę o pomoc !. Podsumowując, nie mam dużo wolnego czasu, ale kiedy nadchodzi, zawsze w pełni odpoczywam .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Widzę panią wychodzącą z pokoju nauczycielskiego.Czas Wolny po niemiecku.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Przykłady użycia - "co robisz?". W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. Jeśli nachodzą cię myśli, że mogłeś w tym czasie zrobić coś innego, poszukać sobie .Przydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie weekendu.. Jeśli chcesz poznać jeszcze inne wyrażenia związane z wypoczynkiem, sprawdź już teraz artykuł Free Time in New York City na poziomie podstawowym..

... co robisz w czasie wolnym po niemiecku.

Moze nie jest 10 zdan ale tyle co zdołałem to .Co robisz w wolnym czasie?. Tu jest podpowiedź!. Trening gramatyczny i leksykalny Z nami na uczysz się jak poprawnie odmieniać czasowniki istotne dla tematu "zainteresowań" oraz wesprzesz swoją naukę języka rosyjskiego od podstaw nagraniami audio .Jakie są hobby?. po niemiecku.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Ich mag Deutsch - lubię niemiecki.. Jeśli to możliwe, użyj form skróconych.. Czasami chodzimy na spacer czy jeździmy rowerami.. Układac puzzle 4.. W wolnym czasie także pływam lub jeżdżę na rolkach.. W moim wolnym czasie często czytam książki czy słucham moją ulubioną muzykę.. Lubię wychodzić wieczorami na miasto razem z przyjaciółmi.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. [przykł.]. Chociaż często mam wolny czas, staram się go nie marnować.. Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Ja nie chodzę do teatru.. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .Napisz, co mają lub czego nie mają osobyz ćwiczenia 4.. Gotowanie lub pieczenie ciast 9. napisz zdania po niemiecku w czasie przeszłym perfektJem w szkole Maks idzie do kina Utwórz liczebniki porządkowe 1,3,10,20,50,22Przykłady użycia - "Co robisz w wolnym czasie?". Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Czas wolny lubię także spędzać sama..

2010-11-16 20:10:43 co lubisz robić w wolnym czasie ?

Hobby po angielsku?. Polish Ale dostają znacznie więcej informacji na temat tego, co robisz online, co lubisz, co cię interesuje.. Czy pod tym względem różnimy się od Niemców?. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Co robi Niemiec w czasie wolnym?. Mam komputer i Playstation 2, ale chcę spędzić wolny czas na robieniu czegoś pożytecznego.. Mógłbym się pouczyć jednak nie mam czego.Hobby po angielsku: wstęp.. i tak dalej PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !…Czas wolny - słownictwo w języku niemieckim.. Przykłady użycia.. Po szkole wracam prosto do domu (tj. ok. 14:30) i strasznie się nudzę.. Mój wolny czas spędzam na tym, co naprawdę lubię i co mnie interesuje.. W domu mam czysto, więc porządki też odpadają.. W czasie wolnym gram w piłkę.. Oglądac filmy lub seriale 5.. Codziennie tańczę Hip Hopa, gdyż bardzo to lubię.. No właśnie, jak będzie po niemiecku że coś "lubimy" albo czegoś "nie lubimy".. Jednym z moich ulubionych zajęć jest uprawianie sportu razem z rodzicami.Czasami wyjeżdżamy nad jezioro.. Chętnie chodzę na dyskoteki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Co robisz w czasie wolnym 20 zdań?. A jeśli nie spędza tego czasu w łóżku, to ogląda telewizję..

Co robić w czasie wolnym?

Ja, jestem zawsze zabiegana, rzadko miewam chwilę wytchnienia ,aczkolwiek jeżeli już takie bywają chwytam się różnych robótek ręcznych i plastycznych, a w między czasie relaksuję się moim prawdziwym hobby, muzyką.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz w zdaniach co lubisz robić ( po niemiecku) np ich kann .. Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. Poczytac ksiazkę lub czasopismo 2.. 2010-09-05 14:53:09Język Niemiecki - Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10 do maxymalnie 15 zdań .. Zwrot be up for jest jednym z moich ulubionych wyrażeń w języku angielskim.Co więcej, lubię spotykać się z przyjaciółmi.. Czas Wolny po niemiecku 0 65 fiszek VanmerX.. Jesli jestes ładna, to możesz pójsc na jakis konkurs lub casting np. na fotomodelkę 6.. Mam 15 lat i mieszkam w bloku na parterze.. Spotykam się z przyjaciółmi.. Uprawiac sport 10.W wolnym czasie można też po prostu poleżeć bezczynnie i w ten sposób odpoczywać.. * - gwiazdką oznaczam pomysły czytelników.. rozpocznij naukę .. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

( po niemiecku )?. W czasie wolnym oglądam telewizje.. Na to pytanie odpowiemy sobie w dzisiejszym odcinku, zapraszam!. Rozwiązywac krzyżówki 3.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Czasami oglądam TV albo gram na komputerze.. Brac udział w sesjach zdjeciowych 8. po niemiecku.. MÖGEN Żeby powiedzieć, że lubimy coś, np. jakąś rzecz lub osobę, użyjemy słowa "mögen - lubić" Wir mögen […]W tej części lekcji dowiesz się jak na różne sposoby powiedzieć o zainteresowaniach, hobby, tym co lubisz robić w wolnym czasie.. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. Najważniejsze jednak, by nie mieć przy okazji wyrzutów sumienia, że zrobiło się coś, co sprawiło przyjemność, ale mieć przy tym poczucie straconego czasu.. Ten test pomoże Ci poćwiczyć słownictwo związane z hobby.Wolny czas to dla mnie ulubione chwile dnia, odpoczynek od szkolnych obowiązków oraz od zadań, które wyznaczają mi rodzice.. Moje hobby są samochody.. 2010-12-23 18:29:19 Lubisz w wolnym czasie uczyć się biologii .. Proste, codzienne hobby - czyli hobby, które nie wymagają dużego nakładu czasu czy pieniędzy.. rozpocznij naukę .. robić chętnie, lubić robić .. Gram chętnie na komputerze.. Chętnie jeżdżę rowerem.. Praca musi zawierać od 50 do 70 słów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt