Przysięga streszczenie odcinka 567

Pobierz

Czy uda jej się uciec?. "Przy­się­ga" 585. stresz­cze­nie od­cin­ka.. Umit wypuszcza Narin!. Gul­pe­ri zna­la­zła się w śmier­tel­nym nie­bez­pie­czeń­stwie, a Emir znów za­ry­zy­ku­je, aby ją ura­to­wać.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. Co dokładnie się wydarzy?. Umit wypuszcza kobietę, ale dalej znęca się nad Emirem i Feride.. Tym razem udaje jej się spotkać z byłym mężem.. Emir i Feride uciekają taksówką z podłożoną bombą [24.01] "Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep.. Wywiązuje się strzelanina, w której zostają ranni Fatma i szef bandy.. Pod nieobecność Umita zakładnicy uwalniają się z więzów i.Poniżej przedstawiamy streszczenie odcinków.. "Przysięga .. "Przysięga" to jeden z popularniejszych tureckich seriali w Polsce.. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 listopada 2021Turkweb.pl 520: Akcja odcinka rozpoczyna się w rezydencji.. 567: Drab przyprowadza Emira przed magazyn, gdzie czeka już na niego Umit.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 45 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2022-01-10 21:08.. Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. Dalej jednak znęca się nad Emirem i Feride.. Streszczenie Kemal czeka na Narin.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Pod nieobecność Umita zakładnicy uwalniają się z więzów i uciekają.Przysięga odc.. Wszyscy domownicy chcą, by Emir pozbył się jej..

567 - streszczenie, opis.

Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny,.Przysięga odcinek 520: Kemal zostaje oskarżony o zabójstwo Ilyasa!. Umit ostatecznie faktycznie decyduje się uwolnić Narin, która niebawem dotrze do Kemala.. Streszczenie 568. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir rozbraja bombę podłożoną w pojeździe.Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień.. Narin i Kemal ratują Merta przed domem poprawczym.. 569: Kemal, Narin, Emir i Feride są na komisariacie.Tulay kłamie Emirowi, że Gulperi się na nią rzuciła, gdy przyszła zaoferować jej pomoc.. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. Po drodze zatrzymują taksówkę, która okazuje się pułapką Umita tykającą bombą.Serial "Przysięga", odc.. Emir z synem szykują wygodny dom dla Gulperi, choć dziewczyna tego nie chce.. Wuj Hasan prosi go o cierpliwość.Jego ofiary boją się zeznawać!. Parze w końcu udaje się uwolnić z więzów i wydostać się z zamknięcia w czasie nieobecności oprawcy.. Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita.. 18.02.2022 Przysięga "Przy­się­ga".Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Ale Mert ma inne plany.Finałowa scena zaskoczy telewidzów serialu "Przysięga" W finałowej scenie - która opisujemy w naszej galerii (nie chcemy zdradzać, co się wydarzy w artykule, bo nie wszyscy chcą znać zakończenie) - dojdzie do dramatycznych wydarzeń..

567 - streszczenie.

Koniecznie przeczytaj.Przysięga Odcinek 567 / Przysięga.. Umit wypuszcza Narin!. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 stycznia 2022 Turkweb.pl.. "Przysięga", odcinek 568: Streszczenie epizodu.. Kemal godzi się przyjąć Merta tylko na jedną noc.. Udostępnij.. Psychiatra ściąga z oczu więźnia opaskę i ostrzega go od .Streszczenie 567. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Umit uwalnia Narin, postanawia jednak zatrzymać Emira i Feride.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szmuglowany towar.. Przysięga odcinek 567: Emir i Feride widzą przygotowane dla nich groby!. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.Tulay jest wściekła, że Gulperi i Emir się nie rozwiedli.. "Posłuchaj, jeśli będziesz tu przy.. "Przysięga", odcinek 567 - STRESZCZENIE.. Przysięga: odcinek 567; Przysięga: odcinek 567; Przysięga: odcinek 566; Przysięga - książkaUmit uwalnia tylko Narin, na którą czeka Kemal i dalej znęca się nad Emirem i Feride, którym w końcu udaje się uwolnić z więzów i uciec w czasie jego nieobecności.. Zbliża się termin ostatniej rozprawy.. Komentuj.. Umit wypuszcza kobietę, ale dalej znęca się nad Emirem i Feride.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Przysięga odcinek 569: Umit staje przed sądem!. "Dzwoniłem do ciebie trzy razy..

Przysięga 587 streszczenie odcinka Mert wciąż cierpi po stracie matki.

Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają.. Emisja: 24 stycznia 2022 Ümit uwalnia Narin, na którą czeka Kemal.. [Streszczenie + Zdjęcia] 11 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Narin liczy, że mu pomoże i chłopak poczuje się lepiej.. Oto, co już nie­ba­wem wy­da­rzy się w tu­rec­kim se­ria­lu.. Tymczasem Feride nadal jest w zamknięciu.. W najnowszym epizodzie Gulperi zeznaje, że to Emir zabił Fatmę.Prezentujemy streszczenie 53. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.. Po drodze uciekinierzy zatrzymują taksówkę, która okazuje się pułapką Ümita.Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest zainteresowana innym mężczyzną.. Jego ofiary boją się zeznawać!. Czytaj także: "Ścigani" - urzędnik z tajemniczą mocą.Aktorzy i bohaterowie Przysięga - odcinek 567 Kemal czeka na Narin.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Tymczasem jego działania w dalszym ciągu bezwzględnie obejmują cierpiącą Feride oraz Emira.. Parze udaje się uwolnić w czasie nieobecności .Przysięga odcinek 567.. Wkrót­ce te­go po­ża­łu­je, bo dziew­czy­na oskar­ży go o za­bój­stwo!.

W galerii nowe zdjęcia z finałowego odcinka oraz opis wydarzeń!Przysięga 585 streszczenie odcinka.

[Streszczenie + Zdjęcia] 13 sierpnia 2021Turkweb.pl 464: Cavidan po raz kolejny przychodzi do rezydencji.. Kob.Przysięga odcinek 464: Emir oskarża Feride o znalezienie sponsora!. Kumru ani myśli się poddawać!. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.publicystyka rekonstrukcja filmowa teatr telewizji przegapiłeś żywo Strona główna żywo programy seriale filmy fabularne filmy dokumentalne dla dzieci informacje publicystyka rekonstrukcja filmowa teatr telewizji przegapiłeś Zaloguj się Twój profil Moja lista.. Rozmawia z Hasanem o jej sytuacji.. Kto ją odbierze?. Hikmet odkrywa kłamstwo Songul!. Przysięga - odcinek 567 Umit wypuszcza jedynie Narin, na którą czeka Kemal i dalej znęca się nad Emirem i Feride, którym w końcu udaje się uwolnić z.Narin wydostaje się z opuszczonego magazynu.. Obojgu udaje się uwolnić oraz uciec.. Songul wchodzi do sypialni i odbiera telefon od Talaza.. Streszczenie 585. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Fatma podaje Gulperi środek odurzający.Streszczenie 586. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Produkcje można oglądać na antenie Telewizji Polskiej, jednak 18 lutego 2022 roku nie zostanie wyświetlony nowy odcinek.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Zobacz także Serial "Przysięga" krytykowany przez widzów.. "Przysięga", odcinek 585: Streszczenie epizodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt