Krótka historia ludzkości empik

Pobierz

"Krótka historia pijaństwa" śledzi romans ludzkości z alkoholem od pradziejów aż do prohibicji, pokazując, jak na przestrzeni wieków zmieniały się powody spożywania trunków: od religijnych poprzez seksualne i bojowe aż po rozrywkowe.. Książka odpowiada na ważkie pytania: co ludzie pili, w jakiej ilości i dlaczego.. Wydanie hebrajskie stało się bestsellerem w Izraelu i wzbudziło duże zainteresowanie zarówno w środowisku akademickim, jak i wśród ogółu społeczeństwa.Opowieść, która zmieniła postrzeganie ludzkiego gatunku.. Harari otwiera przed nami swoją wiedzę na temat historii ludzkości i tego co może nas czekać w najbliższej przyszłości i to takiej, która tak naprawdę dzieje się od wczoraj.Światowy bestseller.. Było to dzieło napisane w zaledwie .Homo deus.. Opowieść graficzna.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Jest to książka po części dokumentalna/historyczna, z opisem historii światowych centrów handlu na przestrzeni minionych wieków.. Przeczytaj recenzję Homo deus.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Amazon, Empik oraz Gandalf.. Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi.. W swym najnowszym dziele stawia kolejny krok - w Homo deus… myśliciel.Książka Krótka historia przyszłości / Jacques Attali, Prószyński i S-ka, 35,62 zł, okładka , Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz!.

Krótka historia ludzkości.

Gombrich podjął to wyzwanie, a rezultat jest zachwycający: spod jego pióra wyszła prawdziwa perełka.. ; krótka historia ludzkości prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat.. Książka zdobyła nagrodę Libris w kategorii "literatura faktu" i zainspirowała film dokumentalny Martina Scorsese z 2011 roku zatytułowany Pułapki rozwoju (Surviving Progress).Książka "Sapiens.. Krótka historia jutra od Yuval Noah Harari możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).Książki - jared diamond - porównanie cen w sklepach internetowych.. Krótka historia ludzkości, Kollaps, RISE AND FALL OF THE THIRD CHIMPANZEE, Kryzysy.. To niezwykle ważna książka, która uczy historii.. 24.38 zł - 39.90 zł.. Bez problemu mogą po nią sięgnąć dzieci jak i dorośli czytelnicy.. "Krótka historia psychologii" pokazuje, jak fascynujący może być świat umysłu i jak długą drogę w dziedzinie psychologii pokonaliśmy od starożytności do dziś..

(opis: empik.com) 5."

Centrów nazywanych przez autora sercami.. Yuval Noah Harari w słynnej książce Sapiens.. Księżkę Więc myślisz, że jesteś człowiekiem?. Yuval Noah Hararri ukazuje historię w sposób niezwykle inteligentny.Przed nami pasjonująca podróż w czasie i przestrzeni przed odmęty ludzkiej głupoty, z wielokrotnie powtarzanymi przez ludzkość (nieraz szkolnymi) błędami, okraszona przykładami mniej lub bardziej spektakularnych porażek człowieka oraz całej ludzkości.. Krótka historia ludzkości - Diamond Jared | Ebook Sklep EMPIK.COM Strzelby, zarazki i stal.. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!Książka Homo deus.. Urodził się 24 lutego 1976 roku.. Dziś wydaje się nam, że opanowaliśmy świat, i chcemy stać się podobni do swoich wyobrażeń o bogach.Rozważa problemy czasu i przestrzeni, jak rozwijały się w przeciągu historii ludzkości, przedstawia argumenty za tym, że wszechświat się rozszerza, opowiada czym są czarne dziury a także snuje swoje pomysły nad unifikacją całej fizyki.Krótka historia ludzkości to bardzo pouczająca książka, która pokazuje co nadało bieg historii i przyczyniło się do największych przemian, jakie ukształtowały nasz świat..

Przeczytaj recenzję Krótka historia psychologii.

Tak będzie wyglądała nasza przyszłość!. Polecamy Strzelby, zarazki i stal.. Oto "Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko" :) Ludzkie klęski datują się w zasadzie już od upadku naszego pierwszego praprzodka z drzewa.Opis.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Krótka historia postępu poświęcona jest historii ludzkości, upadkom minionych cywilizacji oraz kondycji świata w XXI wieku.. Część 1.. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko", Tom Phillips.. Od zwierząt do bogów - audiobook.. Narodziny ludzkości" pokazuje nam jaki wpływ przodkowie mieli na środowisko.. Przeczytaj recenzję Strzelby, zarazki i stal.. Ludzie.. Sercami wolnego rynku opartego na wolności osobistej i możliwości bogacenia się, na czym zbudowany jest do dziś dnia świat Zachodu.Krótka historia ludzkości".. Jared Diamond wykorzystuje w tym celu wiele różnych dziedzin nauki, aby dotrzeć do przyczyn tych przemian.Tym razem historia ludzkości i cywilizacji ukazana przez pryzmat fatalnych błędów i spektakularnych porażek.. "Ludzie" to historia wielkich i małych porażek ludzkości, a "Prawda" - tych wszystkich sposobów na wciskanie kitu, jakie wypróbowaliśmy przez wieki.. Chociaż nazwa "psychologia" po raz pierwszy użyta została dopiero w 1520 roku, to jednak korzenie dziedziny sięgają daleko głębiej i opowieść o niej zaczyna się ..

Krótka historia ludzkości - Diamond Jared, tylko w empik.com: 43,90 zł.

Autor światowych bestsellerów "Sapiens: od zwierząt do bogów" oraz "Homo deus: krótka historia jutra".. a brief history.Książka Krótka historia psychologii autorstwa Zaręba Joanna, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,10 zł.. SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA POMOC I KONTAKTYuval Noah Harari jest izraelskim historykiem oraz profesorem na Wydziale Historii Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie.. Krótka historia świata ukazała się po raz pierwszy w 1936 roku, w Wiedniu.. Yuval Noah Harari.Krótka historia świata od Ernst H. Gombrich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).. Krótka historia jutra autorstwa Harari Yuval Noah, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 36,58 zł.. Pakiet napakowany ciekawostkami i poczuciem humoru!. Ekscytująca podróż przez najbardziej kreatywne i katastrofalne porażki w historii ludzkości, począwszy od upadku naszego praprzodka z drzewa, do najbardziej spektakularnych współczesnych klęsk gatunku ludzkiego!Opisanie historii świata w błyskotliwy i fascynujący sposób mogłoby się wydawać zadaniem niemożliwym, jednak E.H.. Oryginalny tytuł (nazwa międzynarodowa) ksiązki to So you think you are human?. Pośmiejcie się z dziesiątek fakapów i wierutnych bzdur, które opanowały kiedyś masową wyobraźnię, i wyciągnijcie z nich nauczkę na przyszłość!intymna historia ludzkości w internetowym sklepie Empik.com.. Sto tysięcy lat temu z trudem walczyliśmy o przetrwanie, żyjąc w ciągłym strachu przed siłami natury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt