Napisz opowiadanie o swojej ulubionej baśni

Pobierz

Moderator może wprowadzić .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Sprawozdanie, opis krajobrazu, kartka z dziennika pokładowego, program odczytu, zaproszenie na uroczysty wykład, opis eksponatu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. (pływanie) podać przykłady sportowców.. Pod warunkiem oczywiście .Napisz opowiadanie o swojej ulubionej przygodzie z lektury tajemniczy ogród!. Ze względu na swój wygląd, zupełnie inny niż małych kaczątek, nie zostało życzliwie przyjęte na podwórku.. 11 miesięcy temu, wyświetleń 1743.. Pierwsze lekcje przysporzyły mi nie lada wyzwanie.. Usiadł na brzegu i myślał, jak bardzo jest samotny.Napisz list do autora twojej ulubionej baśni.. : "Brzydkie kaczątko" opowiada o losach łabędziego pisklęcia, które wykluło się w kaczym gnieździe.. po angielsku poniżej.. 2.Napisz opowiadanie o dalszych przygodach króla Dardanela, który opuścił swój zamek.. Szanowny panie profesorze!. Książka nosi tytuł "Czynnik miłości".. W kilku ( 4-5 ) zdaniach uzasadnij, dlaczego to twój ulubiony utwór.. Question from @Prymuskowata - Gimnazjum - PolskiZa górami, za lasami, nad brzegiem jeziora bez dna mieszkało niezwykłe rodzeństwo.. List do pana Kleksa w imieniu wybranego bohatera lektury.. Prosze was o chociaż jedno pierwsze zdanie.. Pewnego dnia dziewczynka poprosiła , aby opowiedział jej jakąś baśń..

Przygotowuję się do opowiedzenia ulubionej baśni.

!1 :))))) Daje najjjOpowiadanie o wpływie nikotyny na zdrowie; Jesienny dzień - opowiadanie; Widok z mojego okna, wrzesień 2005.. Historia o Panu Piotrze Wydżdze i o górach złota Zofia Bukowiecka.. Był upalny czerwiec.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Ćwiczenie 4.. Dziewczynka była zwana Czerwoną Czapeczką, natomiast chłopca nazywano Zielonym Kapturkiem.. Miał mały, drewniany domek na wsi , w której nik nie mieszkał, oprócz Tifcia.. napisz 7 zdań o swojej ulubionej ksiazki .unikaj powyturzen 2010-04-10 12:46:59 Napisz tytuł swojej ulubionej piosenki 2013-04-29 16:53:38 Napisz tytuł swojej ulubionej piosenki ;) 2011-05-16 13:16:07Napisz list do autora książki(,,Oskar i pani Róża), w którym wyrazisz swoje wrażenia.. Pomoże Ci ćwiczenie 6 s.238 - podręcznik.O uśpionej pannie i zaklętych skarbach na dnie.. O królewnie zaklętej w żabę - Antoni Józef Gliński.. Widok zza okna mimo wszystko wydawał mi się przyjemny.. Wyobraź sobie, że w czasie inscenizacji fragmentów Twojej ulubionej lektury w magiczny sposób .. Opowiadanie babuni - Narcyza Żmichowska.. Wpis został automatycznie opublikowany, ale czeka jeszcze na zweryfikowanie przez moderatora.. 2015-02-06 19:14:52; napisz list do autora lektury kamienie na szaniec z prośbą o szczęśliwe zakończenie 2014-04-06 14:54:16; Powiedz, naczym polegają .Musze napisać cztery zdania o swojej ulubionej baśni ale za bardzo niewiem jak ..

Chcę napisać opowiadanie, ale nie wiem jak zacząć.

Aczkolwiek byłam dumnie z siebie, że do tego.. poleca 84 %.Dawno, dawno temu za, górami, za rzekami , mieszkał maly, puchaty króliczek o imieniu Tifcio.. Był samotny i nie miał przyjaciół.. :-O. Question from @Mela0712 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem Kamieni na szaniec, które pomogło Ci w podjęciu ważnej .. Zobacz więcej.. To są ilustracje autora, J.Stannego.. - Kochanie, zastanów się jeszcze… - błagał jegomość w średnim wieku, o łysawej czuprynie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Redagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.mój wiersz moje opowiadanie napisz opowiadanie napisz wiersz napisz własny wiersz Stara ba .. Gigi uwielbiał snuć swoje opowieści, kiedy był sam z Momo.. Źródło: Onet.. Napisz krótkie opowiadanie zawierające elementy fant.1.Wykonaj ilustrację do "Baśni o królu Dardanelu"(możesz skorzystać z własnego pomysłu lub z podręcznika s.236 -237).. NA DZISIAJ!. - Klątwa nie jest ucieczką.. Podziękuj w nim za utwór, który szczególnie lubisz.Wyjaśnij dlaczego lubicz właśnie ten tekst ( Pomużcie mi pliss)JAK mogę zacząć opowiadanie o ulubionej książce?.

2014-02-23 10:23:36; Ułóż zdanie o ulubionej baśni.

To nie tylko Czerwony Kapturek, Kopciuszek i Śnieżka, które znają zapewne wszystkie dzieci.. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!. P.S Moja ulubiona baśńto kubuś puchatek xD :D Może by też mała syrenka ;) Błagam !. Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora.. Prosze pomóżcie !. Tematy: Baśnie Polskie, Artykuły.Cechy baśni, opowiadanie z dialogiem.. Zadanie: napisz tytuł swojej ulubionej baśni andersena i Rozwiązanie: moją ulubioną baśnią h ch andersena jest baśń pt quot talizman quot.. Na ulicach panowała głęboka cisza.. Popatrzyłam na zegar, który wybił 7:30.. Ubierając się, myślałam o swojej młodości, o moim wolnym,.Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu".. Dowiedz się więcej.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Podaj tytuł swojej ulubionej baśni.. Pewnego razu mały Tifcio wybral się nad rzekę.. Napisz tutaj lub w zeszycie opowiadanie na podstawie historyjki, uwzględniając poniższe punkty: Opowiadaj z perspektywy mrówki, słonia albo niewidocznego obserwatora.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Opowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń..

Świat baśni jest niezmiernie bogaty.

Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.. Bez różnicy, czy trafiłeś tu przez twórcze natchnienie, facetkę od Polaka, czy kierownika działu marketingu - po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedział, jak napisać opowiadanie, które zdobędzie uznanie czytelników.Recenzja baśni "Brzydkie Kaczątko" Ch.. Czułam się strasznie zdenerwowana i podekscytowana.. Podziękuj w nim za utwór, który szczególnie lubisz.Wyjaśnij dlaczego lubicz właśnie ten tekst ( Pomużcie mi pliss) Napisz list do autora twojej ulubionej baśni.. Jest podobne do streszczenia.. Ścisnęła mocniej w ręce wrzeciono.. Zadanie jest zamknięte.. 2011-05-11 20:15:01; Proszę napisz mi tekst swojej ulubionej piosenki to sprawa życia i śmierci p.s proszę jak najszybciej 2011-05-24 14:15:26Napisz list do autora ulubionej baśni.. Proszę o szybką odpowiedź bo mam to na jutro!. Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój pierwszy dzień w gimnazjum.. Wpleć w tekst opis miejsca (sceneria) i bohaterów zdarzeń (rozwścieczony ogromny słoń, biedna malutka mróweczka) oraz elementy grozy ( nic z niej nie .Zaproś mnie do świata swojej ulubionej baśni - WYNIKI KONKURSU.. Wszyscy potrącali i kopali je, kury i kaczki .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Któregoś dnia, mateczka postanowiła wysłać swoje dzieci w odwiedziny do chorej babci.napisz tytuł swojej ulubionej baśni ANDERSENA i uzasadnij ,dla czego tę baśń lubisz najbardziej a jutro.. Porozmawiajmy… - mężczyzna uśmiechnął się gorzko.Opowiadanie- Moje spotkanie z Wielkim Bratem.. Język polski 08.05.2021 15:03.. Dzięki zadaniom nie tylko sprawdzisz swoją wiedzę, ale i przekonasz się, ile czasu .W tym wpisie odczaruję storytelling.. Piszę ten list ponieważ chciałabym bardzo podziękować za baśń, Napisz list do Andersena 2011-02-06 16:12:24 Napisz krótka notatkę , o tym co .Baśnie - jak i po co czytać i opowiadać.. Data utworzenia: 16 czerwca 2003 13:06.. Chłopak wymyślił,że będzie nazywała się baśń o czarodziejskim lustrze .. poleca83% Język polski .Królewna patrzyła na swoich rodziców z mieszanką rozbawienia i irytacji w oczach.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Napisz tekst swojej ulubionej modlitwy 2009-11-13 22:38:17; Przepisz tekst swojej ulubionej piosenki 2013-06-29 16:23:44; Jak napisać notatkę o swojej ulubionej książce?. Konkurs dodał (a) JOANNA KRZAK.. Miłosny napój (opowiadanie trubadura) Cudowne miasto - parodia; Mój nietypowy sąsiad - opowiadanie; Wędruję niczym Orfeusz przez straszliwy ogród.. Drzewa ledwo dawały skrawki cienia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt