Pytania egzaminacyjne na sternika jachtowego

Pobierz

Jesteś żeglarzem i chcesz dobrze przygotować się do egzaminu na Patent …Za pozytywny wynik egzaminu teoretycznego na patent żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego uważa się uzyskanie 65 prawidłowych odpowiedzi w teście.A może dawno już zdałeś egzaminy, a chcesz tylko przypomnieć teoretyczną wiedzę z przepisów, locji, budowy jachtów, meteorologii czy teorii żeglowania?. Zakres umiejętności wymaganych do uzyskania patentu jachtowego sternika morskiego: manewry pod żaglami w zakresie: a) …Egzaminy na poszczególne patenty żeglarskie są przeprowadzane zgodnie z zakresem wymagań egzaminacyjnych określonych w rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki …PYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO Część ogólna Lp.. Przed Wami 75 pytań testowych, które symulują część teoretyczną egzaminu czyli test na żeglarza …Dane kontaktowe: ul. Fosa 30, 02-768 Warszawa Tel: 669 900 600 KRS nr NIP 951-237-81-43 Regon 147160913 Kapitał zakładowy: 750.000,00złMoże ktoś posiada albo zna kogoś kto ma stare zadania egzaminacyjne na sternika jachtowego mogą być nie rozwiązane,chodzi o to żeby poćwiczyć jak najwiecej przed …Co roku wielu żeglarzy przystępuje do egzaminów na patenty żeglarskie - patent żeglarza jachtowego i patent jachtowego sternika morskiego.. Jakie przepisy prawne regulują ruch na śródlądowych drogach …Autorzy tego opracowania dołożyli starań, aby pytania obejmowały pełny zakres materiału przewidzianego do opanowania w ramach szkolenia na patent jachtowego …Pytanie 1 A..

z o.o. ul. Legnicka 7 80-150 Gdańsk Poland …Testy egzaminacyjne na żeglarza jachtowego.

Jesteście gotowi?. Ratownictwo 4.. Pytania Odpowiedzi 1.. Locja .. Testy żeglarskie onnline - Jachtowy Sternik Morski.. Tryb symulacji testu - test trwa 90 minut, podczas których należy odpowiedzieć …Sztorm Testy z wiedzy żeglarskiej, testy próbne na Jachtowego Sternika Morskiego.. Jachtowy sternik morski - egzamin pisemny.. Logowanie W …Testy na egzaminy po roku 2013 1. autor: Ola Stępień » 29-11-2013, 12:50.. Tryb nauki - wybierz przedmiot, ilość pytań i rozpocznij test.. Budowa jachtu 6.. Dla niektórych osób …Na zestaw egzaminacyjny składają się następujące elementy: zestaw testowych pytań egzaminacyjnych - 75 testowych pytań zamkniętych, jednokrotnego wyboru, z trzema …Pytania egzaminacyjne na patent Żeglarza Jachtowego Pytania egzaminacyjne na patent Jachtowego Sternika Morskiego Weronika, 19-WRZ-2016.. Cały (75 pytań ze wszystkich tematów) przykładowy …13.. Własne uwagi i spostrzeżenia.. E g z a m i n p i …PYTANIA EGZAMINACYJNE NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO..

W systemie …Jachtowy sternik morski - egzamin pisemny, przykładowe zadania, pytania.

Międzynarodowe Przepisy o Zapobieganiu Zderzeniom na Morzu B. COLREG 1972 C. PRS - Przepisy klasyfikacji i budowy jachtów morskich Część III Wyposażenie …Manewry jachtem żaglowym na silniku w zakresie: a/ kotwiczenie i cumowanie w różnych warunkach, b/ umiejętność prowadzenia jachtu żaglowego na silniku przy spotkaniu …1 Jachtowy Sternik Morski Polski Związek Żeglarski Zakres wiedzy i umiejętności obejmujących szkolenie na patent Jachtowego Sternika Morskiego Wiedza teoretyczna …Jeżeli spełniamy te kryteria możemy przystąpić do kursu na patent jachtowego sternika morskiego.. Warunkiem dopuszczenia do egzaminu na stopień sternika motorowodnego jest posiadanie karty pływackiej, ukończenie 12 lat i zdanie egzaminu, x ukończenie 14 lat i …Przedstawiamy system sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu żeglarza jachtowego, sternika motorowodnego oraz radioperatora SRC (Short Range Certificate).. Teoria żeglowania 5.. Przygotowuję się do egzaminu na j.ster.mor.. Przepisy 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt