Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij email

Pobierz

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 1 0 03.06.2013 o 18:38Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. Następnie przeczytaj tekst i wykonaj zadanie 1 str. 70.. Wersja pełna - strona 35 Rozwiązanie zadania 2 z książki Steps Forward 3.. Wysłuchaj lub przeczytaj tekst jeszcze raz.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. CzyBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Uzupełnij ustnie zdania wyrazami znalezionymi w tekście.Spójrz na tekst -podręcznik str. 70.. Uzupełnij zdania podając imię członka drużyny.. Posłuchaj i napisz odpowiedzi.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Następnie uzupełnij poniższe zdania.. Question from @Pikaczu229 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj tekst i uzupełnij.. (angielski).W każdą lukę należy wpisać jeden wyraz z ramki ale w odpowiedniej formie.Jeden nie pasuje.. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą na messengerze Viel Erfolg!. Przerysuj tabelę do zeszytu i uzupełnij ją odpowiednimi formami przymiotników i przysłówków z tekstu.. Przeczytaj teksty jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. zad 19b/36 proszę o odp.. Dam N A J. to jest tytuł: aha 1A.. Przeczytaj tekst jeszcze raz (.. )- Zadanie 4: Język Angielski.. Zad 4.TEKST 1: JEREMY Dla moich wakacji, zawsze idę do Kornwalii, w południowo-zachodniej Anglii z moją rodziną..

przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Odpowiedz całym zdaniem na pytania na podstawie tekstu z zadania 3.2 Uzupełnij zdania, wpisując podane czasowniki w czasie present simple.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Zadanie 3.. Zadania na ocenę.. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.. Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Odpowiedz na pytania tak, aby e-mail zawierał informacje na zadany temat.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Zajrzyj do notatki z poprzedniej lekcji.. Wykonaj zadanie 2 str.14 4.. (read)Przeczytaj powyższy tekst jeszcze raz.. W tym zdjęcie, jestem ze swoim bratem.. Materiały ćwiczeniowe.. Co ma na sobie Julka?. ZADANIE 19b STRONA 36.. B Pokaż więcej.Uzupełnij wyrazy i dopasuj je do właściwych obrazków.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.6.w zeszycie napiszę email do przyjaciela na temat mojego hobby materiał do zajęć 1;2) popraw błędy w zdaniach na podstawie przeczytanego tekstu zadanie 2 strona 74(podręcznik) uzupełnij odpowiednio zdania na podstawie przeczytanego tekstu z temat lekcji review - podsumowanie materiału z rozdziału 6 w formie zadań utrwalających 1) uzupełnij tekst …Hej.. Postaraj się ustnie odpowiedzieć na dwa pytania: Jaki jest to rodzaj tekstu?. Uzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie..

Przeczytaj tekst jeszcze raz.

Zadanie 6.. Repetytorium dla szkoły podstawowej.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Jakie informacje będą zawarte w tym tekście?. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1, Podręcznik Strona 25 1 Indywidualne 2 Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie 5 Zadanie 6 Indywidualne 1.. Zrozum.. Powodzenia!Zobacz tekst, który uczniowie musieli przeczytać do zadania 7.. To jest niemiecki "Aha!. Przedyskutujcie w klasie odpowiedzi na poniższe pytania.. Przerysuj tabelę do zeszytu i uzupełnij ją odpowiednimi formami przymiotników i przysłówków z tekstu.. Wiosna, , jesień, 3.. Julka ma na sobie sweter i 2.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Pomocne też będą zdania z ramki Phrase Box -zadanie.5.. Repetytorium dla szkoły podstawowej.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Cześć 1, Podręcznik Strona 25 1 Indywidualne 2 Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie 5 Zadanie 6 Indywidualne 1.. Mam takie zadanie z angielskiego.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.pytania do wyrażeń przyimkowych.. Mama ma w plecaku czapkę, i .. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Przedyskutujcie w klasie odpowiedzi na poniższe pytania.. Uzupełnij w e-mailu luki zgodnie z treścią tekstu.Zapoznaj się ze zdaniami pod tekstem, a następnie znajdź w tekście wyrazy o podobnym.. Przeczytaj tekst.. Wersja pełna opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl Książki Q&A Premium Sklep Zarejestruj Zaloguj Klasa 6 szkoły podstawowej Przedmiot Wskazówka:Tekst na podstawie, którego należy uzupełnić zdania, znajduje się w zadaniu 8 stronach 87 Odpowiedź na zadanie z Ступени (Stupieni) 6Odpowiedzi (1) SuicidalTendencies 1. ice divers are a adventurous brave and crazy!.

Przeczytaj powyższy tekst jeszcze raz.

Ile lat miała Kate, kiedy była w Bieszczadach z babcią i dziadkiem?. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj tekst jeszcze raz, trudne słownictwo wypisz do zeszytu i .Przeczytaj tekst i powiedz, gdzie możesz znaleźć ten rodzaj tekstu.. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. Cześć 1 - strona 25 Klasa 7 szkoły podstawowej Przedmiot Język angielski Wybierz książkę Język Angielski.. Klimat w Kornwalii jest bardzo dobry.. Napisz przy każdym zdaniu (T- true) tam gdzie zdanie jest prawdziwe i (F - false) gdzie fałszywe.. Uczymy się jak do fal przyboju.. Posłuchaj.. Jak nazywają się pory roku po polsku?. To jest całkiem ciepły zimą, i w lecie to może być vey gorący.. Przeczytaj szybko tekst z zadania 4 i spróbuj uzupełnić luki w zdaniach 1-3 i zapisz je w zeszycie.. Zadanie 7. .. Zwróć uwagę, czy dnana rzecz już gdzieś stoi (D), czy dopiero ją stawiamy (A).. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1 - strona 25 Klasa 8 szkoły podstawowej Przedmiot Język angielski Wybierz książkę Język angielski.. 1 gimnazjum.. Przeczytaj teksty A i B. Uzupełnij luki 1-3 we mailu do Toma zgodnie z treścią tekstów.Język angielski, klasa VII niezrozumiałe słowa możesz sprawdzić w słowniku .. Materiały ćwiczeniowe.. Zadanie 2 str.70..

Przeczytaj tekst jeszcze raz (...)- Zadanie 4: Język angielski.

Przepisz poniższe zdania.. Na urlopie, zazwyczaj wstaję około dziewięćPrzeczytaj tekst.. Czekam, proszę i z góry dziękuję ;) 1 ocena | na tak 100% 1 0 Odpowiedz Odpowiedzi ƒσя уσυ odpowiedział (a) 03.01.2012 o 15:55Niemiecki ćwiczenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt